Dizi Fragmanları izle, Yeni Bölüm Fragmanı
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

İki Yalancı


Tükenmazkalem'in yapımcılığını üstlendiği, Gani Müjde'nin senaryosunu yazdığı İki Yalancı dizisini Eda Teksöz yönetiyor. Dizinin başrollerinde Keremcem (Serkan), Yağmur Tanrısevsin (Duygu), Serhan Arslan (Naci), Hazal Şenel (Burcu), Koray Erkök (Cenk), Pınar Karaman (Esra), Ahmet Kayakesen (Alp), Rahmi Dilligil (Cemil), İnci Şen (Merhamet) gibi çok önemli isimler yer almaktadır.

Canından çok sevdiği çocukluk aşkı tarafından para uğruna terk edilen Serkan ile İşinden atıldıktan sonra evdeki baskılardan bunalan Duygu'nun Bodrum'a gitmesiyle iki yalancının aşkı başlar ve hikayemiz bunun üzerinde devam eder.

 • 01:13 İki Yalancı 6. Bölüm Fragmanı

  İki Yalancı 6. Bölüm Fragmanı

  ekleyen Admin Ekleme Tarihi 60 İzlenme / 0 Beğeniler

  Kanal D ekranlarında pazartesi akşamları ekranlara gelen yeni yaz dizisiİki Yalancı 6. Bölüm Fragmanı bu akşam dizi biter bitmez eklenecektir.İki Yalancı 6. Bölümü ile 7 Ağustos Pazartesi akşamı saat 20:00'de ekranlara gelecek.Alp

 • 00:58 İki Yalancı 5. Bölüm Fragmanı

  İki Yalancı 5. Bölüm Fragmanı

  ekleyen Admin Ekleme Tarihi 60 İzlenme / 0 Beğeniler

  Kanal D ekranlarında pazartesi akşamları ekranlara gelen yeni yaz dizisiİki Yalancı 5. Bölüm Fragmanı bu akşam dizi biter bitmez eklenecektir.İki Yalancı 5. Bölümü ile 7 Ağustos Pazartesi akşamı saat 20:00'de ekranlara gelecek.Alp

 • 01:04 İki Yalancı 4. Bölüm Fragmanı

  İki Yalancı 4. Bölüm Fragmanı

  ekleyen Admin Ekleme Tarihi 38 İzlenme / 0 Beğeniler

  Kanal D ekranlarında pazartesi akşamları ekranlara gelen yeni yaz dizisiİki Yalancı 4. Bölüm Fragmanı bu akşam dizi biter bitmez eklenecektir.İki Yalancı 4. Bölümü ile 31 Temmuz Pazartesi akşamı saat 20:00'de ekranlara gelecek.

RSS